preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Brajda" Rijeka

 > Naslovnica
Vijesti

Natjecanja i smotre 2016.

Autor: Svijetlana Miljković, 18. 3. 2016.

I ove godine naši učenici sudjeluju u natjecanjima i smotrama koje organizira Agencija za odgoj i obrazovanje. Najbolji među njima s uspjehom su nastupili na natjecanjima učenika grada Rijeke, te su stekli pravo sudjelovanja na natjecanjima županijske razine. A neki najbolji u županiji sudjelovat će i na natjecanjima državne razine. Evo učenika naše škole čije sudjelovanje na natjecanjima želimo posebno istaknuti:

Sudionici državnih natjecanja:

 

Povijest  (mentorica: Maja Mishaze)

  • Lucija Pejković, 7.b
    - 1. mjesto u županiji
    - 1. mjesto na državnom natjecanju


Čitanjem do zvijezda - Natjecanje u znanju i kreativnosti: projekt Hrvatske mreže školskih knjižničara (mentorica: Tatjana Krpan-Mofardin)

  • Maria Šoda, 8.a
  • Marko Urem, 8.b
  • Lucija Pejković, 7.b
    - 2. mjesto na županijskom natjecanju
    - 3. mjesto na državnom natjecanju


LiDraNo 2016 - Literarni izraz  (mentorica: Branka Perković-Jardas)

  • Ena Bilen, 7.a (priča: Oči plavoga vuka)
    - sudionica natjecanje državne razine
  Ena Bilen

Literarni natječaj "Europa u školi"  (mentorica: Svijetlana Miljković)

  • Nina Josipović, 8.b (priča: Vrijeme preokreta)

- županijska nagrada
- sudionica natjecanje državne razine
 

Svim sudionicima državnih natjecanja i mentorima iskreno čestitamo!
 



Sudionici županijskih natjecanja koji su se posebno istakli:

 

Hrvatski jezik (mentorica: Svijetlana Miljković)

  • Maja Medved, 8.a - 1. mjesto

 

  Maja Medved

 

Informatika – Rješavanje algoritama (mentor: Martin Miharija)

  • Darian Pupovac-Pirija, 6.b  - 1. mjesto

 



Ostali sudionici županijskih natjecanja:

 

Biologija (mentor: Izet Hasković)

  • Lucija Rukavina, 7.b - 8. mjesto
     

Povijest  (mentorica: Maja Mishaze)

  • Lucija Rukavina, 7.b. - 14. mjesto
  • Maja Medved, 8.a - 4. mjesto
  • Luka Kalajžić, 8.a - 5. mjesto
     

Tehnička kultura (mentor: Igor Glavić)

  • Loren Bubnić, 6.a - 11. mjesto
  • Roko Ferenčić, 5.b - 11. mjesto
     

Vjeronaučna olimpijada (mentor: Zlatan Kupčak)

  • Lucija Pejković, 7.b
  • Lucija Rukavina, 7.b
  • Matea Marijanović, 8.b
  • Ana Šubat, 5.a
    - 10. mjesto (skupno)
     

Informatika – Rješavanje algoritama  (mentor: Igor Glavić)

  • Alek Blečić, 5.a - 6. mjesto
     

Matematika:

  • Matko Mandić, 7.b (mentor: Ivica Matetić) - 5. mjesto
  • Niko Žic, 4.a (mentorica: Vesna Valenčić) - 3. mjesto
     

Fizika  (mentorica: Emilija Cuculić)

  • Ivan Zec, 8.b - 16. mjesto
     

LiDraNo 2016 Novinarski izraz:

  • Klara Krečar, 8.a (članak: Vjeruj u sebe)  (mentorica: Svijetlana Miljković) - pozvana na širu državnu razinu
Klara Krečar Svi Lidranovci

LiDraNo 2016 - Pojedinačni scenski nastup (mentorica: Tatjana Krpan-Mofardin)

  • Vid Tramišak, 5.a – Ivanka Glogović Klarić: Pod črešnjun
  • Alek Blečić, 5.a – Nada Iveljić: Kažilaži

- posebna pohvala županijskog povjerenstva

LiDraNo 2016 - Skupni scenski nastup (mentorica: Tatjana Krpan-Mofardin)

  • Vid Tramišak, Alek BlečićRafaela SparožićAna Šubat, 5.a – Ivanka Glogović Klarić: Si smo malo šviknjeni

- posebna pohvala županijskog povjerenstva

Si smo malo šviknjeni


LiDraNo 2016 - Lutkarsko stvaralaštvo:

  • Učenici 2.b razreda sudjelovali su na županijskoj razini Lidrano 2016. godine s lutkarskom predstavom Ježeva kućica, Branko Ćopić

- posebna pohvala županijskog povjerenstva

Ponosni glumci 2.b razreda su: Anastazija Vukelić, Ana Kovačić, Vanessa Krnić, David Hasanović, Katja Mihailović, Dino Petrinić, Mia Račić, Vita Ropac, Rita Skeja Kapidžik, Victor Ray Stone (mentorica: Mirjana Komesarović)
2.b razred, Ježeva kućica

 

Natjecanja ŠSK

Šah - voditelj: Nikica Sabljak

  • Djevojčice, županijsko natjecanje - 3. mjesto

Svim sudionicima županijskih natjecanja i njihovim mentorima iskreno čestitamo!
 


Istaknut ćemo još i sudionike gradskih natjecanja:

 

LiDraNo 2016 - Pojedinačni scenski nastup (mentorica: Tatjana Krpan-Mofardin) 

  • Daniel Pleše, 4.a  - Zvonimir Varošanec: Da ne znam čitati
     

LiDraNo 2016 - Lutkarsko stvaralaštvo

  • Učenici 2.b razreda sudjelovali su na gradskoj razini Lidrano 2016. godine s Cvrčak i mrav, A.T. Dolenčić
2.b razred, Cvrčak i mrav

 

Natjecanja ŠSK:

Šah - voditelj: Nikica Sabljak

  • Mješovita skupina (M/Ž), gradsko natjecanje - 2. mjesto
     

Badminton - voditeljica: Ljiljana Turina Bujanović

  • Djevojčice, gradsko natjecanje - 3. mjesto
  • Dječaci, gradsko natjecanje - 3. mjesto
     

Futsal - voditeljica: Ljiljana Turina Bujanović

  • Djevojčice, gradsko natjecanje - 3. mjesto

 

Svim sudionicima gradskih natjecateljima i njihovim mentorima iskreno čestitamo!




e-Dnevnik
Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Korisni linkovi

Vijesti
Anketa
Koji ulaz u školu češće koristiš?




Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Osnovna škola "Brajda" Rijeka / Ivana Rendića 6, HR-51000 Rijeka / os-brajda-ri.skole.hr / ured@os-brajda-ri.skole.hr
preskoči na navigaciju