7.a i 7.b u potrazi za svojim precima

Autor: Martin Miharija, Vesna Benić, Branka Perković Jardas, 3. 11. 2011.

Svima na znanje!

28. listopada uputila se 44 učenika iz dva sedma razreda i njihove dvije razrednice na jednodnevni izlet u Krapinu i Trakošćan.

Iako je dan bio siv, naše raspoloženje nije bilo takvo. Druženje i zabava u autobusu bili su izvrsni. U grad Krapinu stigli smo bez poteškoća. Posjet Muzeju krapinskih neandertalaca bio je vrlo zanimljiv. Naravno, to smo i očekivali jer doista je potpuno drukčiji od ostalih muzeja koje smo do sada posjetili. Našeg domaćina, a ujedno i kustosa muzeja, saslušali smo s velikom pažnjom.

Put do Trakošćana je začas prošao. Do prekrasnog dvorca penjali smo se kako je tko mogao: netko po brdu kraticom, netko stazom, a netko na tuđim leđima. Ipak, do vrha smo stigli svi. Dvorac je slikovit i zanimljiv, ali okolica dvorca još je zanimljivija. Šetnica uz umjetno jezero i vožnja pedalinama svima će nam ostati u sjećanju. Pravi gušt!

Na povratku u autobusu opet smo se dobro zabavljali.

U Rijeku smo se vratili u večernjim satima.

Izlet za 5! Hoćemo ponovno! Odmah!

Pozdravljaju vas učenice i učenici te razrednice 7.a i 7.b razreda.

Pogledajte cijelu fotogaleriju.