BRAJDA FOTO FESTIVAL 2024.

Autor: Tatjana Krpan Mofardin, 27. 3. 2024.

Dragi naši učenici, ovogodišnji Brajda foto festival vodi nas na putovanje kroz emocije putem objektiva fotoaparata pod nazivom Feel the emotion.

Emocije su ono što nas čini ljudskim bićima i mogu biti prikazane jednim klikom fotoaparata. Zaronite u dubine i širine radosti, ljubavi, tuge, straha i ljutnje. Prikažite ih na originalan i kreativan način. Svojim fotografijama izazovite snažnu emocionalnu reakciju promatrača, učinite da vaša fotografija priča priču.

Sudjelovati možete s najmanje dvije fotografije. Jedna mora prikazivati ugodnu, a jedna neugodnu emociju. Moguće je sudjelovati i s fotografijama koje prikazuju svih pet emocija. Svaka fotografija mora biti imenovana s emocijom koju prikazuje te sadržavati ime i prezime autora fotografije kao i datum kada je snimljena.

Fotografije možete poslati na e-mail brajda.foto@gmail.com ili donijeti osobno na USB sticku, CD-u i slično, u jutarnjim satima učiteljici Svjetlani Pantoš (učionica br. 16) ili poslijepodne učiteljici Nadiji Jelušić (učionica PB-a pored donjeg ulaza, bivši PSP).

Žiri će odabrati pet najboljih fotografija po kategoriji te jednu koja se ističe po umjetničkom dojmu. Nagrade za najbolje fotografije bit će uručene na projektnom danu, 23. travnja 2024. godine, a iste će biti objavljene na školskom webu, Facebook stranici te izložene u prostoru škole.

Natječaj traje do utorka, 16. travnja 2024.

Veselimo se vidjeti svijet vašim očima i iskusiti dubinu ljudskih osjećaja uhvaćenu vašim fotoaparatom!