Veliki spektakl u produženom boravku

Autor: Ana Kurilić, 12. 6. 2012.

Baš kao i svih prethodnih godina tako smo i ovoga lipnja oproštaj s učenicima koji su bili uključeni u rad produženog boravka upriličili svečanom priredbom za roditelje, bake, djedove i braću naših učenika, te za naše učiteljice, ravnateljicu i školsku psihologinju,

Kako je produženi boravak ove godine brojniji i veći za još jednu grupu tako se i naša mala svečanost pretvorila u veliku priredbu pa smo se iz učionice morali preseliti u školsku dvoranu. Marljivo smo uvježbavali scenske igre, pjesme i ples kako bi što bolje predstavili roditeljima što naša brojna scenska grupa radi u produženom boravku.

Utorak, 12. lipnja 2012. Bio je to dan koji smo dugo iščekivali. Pozivnice koje smo sami izradili već su odavno podijeljene. Potrudili smo se pripremiti scenografiju te je trebalo još samo  dočekati goste. A oni su stigli u velikom broju. Iako smo bili i više nego uzbuđeni, treme nije bilo. Možda malo kod naših učiteljica produženog boravka Ane i Marine. No kod nas najmanjih definitivno ne.

Krenuli smo s igrom aplikacije slovima natpisa DOBRO DOŠLI koja su rekla kakav učenik produženog boravka mora biti. Potom su pred publikom izašla naša četiri voditelja koja su svaku najavu počinjali pitanjem "Jeste li znali?". Da bi pomogli publici, voditelji su ujedno uzvraćali i točnim odgovorima. Pozdravnu riječ prepustili smo našoj ravnateljici Adriani Rubignoni Cecić.

Program smo započeli pjesmom Volim, potom je uslijedila recitacija Misici Zvonimira Baloga, scenske igre Reumatični kišobran, Stonoga i mrav, Prvi let, lutkarski igrokaz sa strašnim zmajevima, ples na pjesmu On the floor Jennifer Lopez, igrokaz Da sam odrastao, a program smo završili mega popularnom pjesmom Ai se eu pego te pokazali svoje umijeće pjevanja na portugalskom.

Na posljetku je uslijedilo zajedničko druženje s roditeljima i uživanje u finim slasticama koje su nam tom prilikom donijeli.

Pogledajte cijelu fotogaleriju.

Ugodno ljeto žele vam učenici i učiteljice produženog boravka!